Megközelítés

Megközelítés BKV-val:

• Mexikói úti kisföldalattitól:
    fekete 25-ös busszal 3 megállót utazzunk a Rákospatak megállóig, majd az M3-as autópálya gyalogos hídján keresztül sétáljunk a teniszpályáig.
  • Őrs Vezér tere felől:
    62-es villamossal utazzunk a Rákospatak megállóig, és a patak mentén gyalog az M3-as autópálya irányába haladjunk, majd az autópályán átívelő gyalogos hídon keresztül sétáljunk a teniszpályáig.
    VAGY:
    74-es trolival utazzunk a Rákospatak megállóig, és a patak mentén gyalog az M3-as autópálya irányába haladjunk, majd az autópályán átívelő gyalogos hídon keresztül sétáljunk a teniszpályáig.
    Újdonság, hogy a 25-ös busz visszafelé-menő megállóját (Mexikói út felé) is a Tengerszem Teniszklub közelébe helyezték át, így a hazajutás sokkal könyebb lett!

Megközelítés autóval:

• Az M3-as autópálya Hungária körúti csomópontjától:
    A BVSC előtti úton a Szőnyi úton körülbelül 1500 métert haladva elérsz a Rákospatakig, melynek kis hídján áthaladva fordulj jobbra. A teniszpályákat innen már látnod kell.
    Tengerszem Teniszklub
    Címünk: 1142 Budapest, Tengerszem u. 62.
    Telefon: 221-8397